Bose

1964 yılında, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Elektrik Mühendisliği Bölümü profesörlerinden, Dr. Amar G. Bose tarafından kurulan Bose Corporation, 1968 yılında, 901® Direct/Reflecting® hoparlör sistemini piyasaya sunarak kendisini tanıtmıştır. Bose, hayattaki gerçek sesleri yeniden üretebilme konusunda etkiliyici yorumlar getirerek yeni standartlarını dünya çapında kabul ettirmiştir.

Bose Lifestyle® sistemlerinde bulunan tescilli Bileşik Sistem tasarımı, bütün ev ses çözümleri için yeni standartlar getirmiştir ve en iyi sesi üreten, müzik ve ev sinema sistemleri arasında kullanımı şimdiye kadar en kolay ürünler olmak üzere tasarlanmışlardır.

detaylı bilgi

Siedle

1750’de Mathaus Siedle, saat üreticileri için zil üretmeye başlamış ve arkasından gelen jenerasyonlar,onun işini devam ettirmiştir. 1887’de Siedle ilk telefonunu üretmiş, 1930’dan itibaren şirket, ev içi ve kapı telefonunda odaklanmıştır. 2. Dünya Savaşından sonra şirket, ürünlerini geliştirmeye devam etmiş, Almanya ve Avrupa’nın birçok ülkesinde bina iletişimi konusunda pazar lideri olmuştur.

Dünya çapında intercom ve giriş kontrolü pazarında lider bir iletişim teknolojisi şirketi olan ve sadece ticari, endüstriyel binalar için değil, aynı zamanda özel konutlar için de birinci sınıf intercom ve giriş kontrolü sistemleri üreten Siedle birçok prestijli ödülü ile uluslararası pazarlar için en yenilikçi ekipmanları geliştirmektedir.

detaylı bilgi

Cloud

1970’lerde özellikle Amerika ve İngiltere’de genç jenerasyon için ana eğlence mekanı olarak diskotekler ortaya çıktı ve DJ’ler önemli bir rol oynamaya başladılar. Cloud Electronics, bu zamanlarda Roy Millington ve Andrew Colley tarafından, bu büyüyen ve dinamik endüstri için özel tasarlanmış profesyonel ses ekipmanları üretmek üzere kuruldu. Özellikle zonlama, anons ve amplifikatör üzerine yoğunlaşan Cloud’a olan talep, 30 seneyi aşkın zamandır büyüyerek devam etmekte. Cloud ekipmanları, 5 yıldızlı otellerden Michelin yıldızlı restoranlara, mağazalardan okullara, 100,000’i aşkın mekanda kullanımda.

detaylı bilgi

Vue Audio Technik

EAW ve Apogee Sound markalarının kurucularının bir araya gelip Kaliforniya’da kurdukları VUE Audiotechnik tur seslendirmesi, tiyatrolar, klüp salonları, portative PA, dini mekanlar ve ticari mekan seslendirmesi gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Gerçek anlamda global bir şirket olan VUE Audiotechnik destek, servis ve uzun süreli ilişkilere olan sarsılmaz bir bağlılıkla gerçek dünya tasarım filozofisiyle mutlak en yüksek hoparlör performansı için gelişmiş teknolojiler ve imalat yöntemleri kullanır.

detaylı bilgi